Temné vábení

Vrátil se, aby dokončil, co začal...

Skladem (1 ks)
Kód: 2828
399 Kč –45 % 220 Kč
Kategorie: Z druhé ruky
Název: Temné vábení
Autor: Loreth Anne White
Vydání: 1.
Místo vydání: Praha
Nakladatel: DOBROVSKÝ s.r.o.
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-7642-569-9
Počet stran: 382 s.
Vazba: Nakl. laminovaná s přebalem
Stav: Viz přiložené fotografie
Edice: Vendeta
D05B7347 1EDF 407B B2D1 16DAD8F66FD2
399 Kč –45 %

PSYCHOTHRILLER O VRAHOVI, KERÝ SE VRÁTIL, ABY SVŮJ SKUTEK DOKONČIL | 

 
Před dvanácti lety Sarah Bakerovou unesl zabiják z Watt Lake a několik měsíců ji sexuálně zneužíval, než se jí podařilo utéct. Zločinec byl dopaden, ale Sarah ztratila všechno: manželství, dítě i život, který milovala.
 
Sarah, potýkající se s posttraumatickou stresovou poruchou, si změní jméno na Olivii Westovou a najde útočiště, domov i práci na ranči Broken Bar. Zatímco se její jizvy konečně začínají hojit, policista, který na otřesném případu pracoval, je přesvědčený, že skutečný zabiják z Watt Lake je stále na svobodě. Nastraží na vraha léčku a zanedlouho je nalezeno čerstvé tělo. Olivie teď stojí tváří v tvář nepředstavitelnému – je možné, že by se řezník vrátil, aby své dílo tentokrát dokončil?

Ranč odřízne od světa sněhová bouře a Olivii může zachránit jediný člověk. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče, který v ní rozdmýchá dávno zapomenuté city. Jenže tentokrát může Olivii její odhodlání uniknout před minulostí připravit o víc než jen šanci na lásku. Může ji stát život.