O nás

Antikvariát Magické oči neboli AMOO

CO JE TO AMOO?

Propojení lásky ke čtení, kočkám, ekologii a zároveň, i (doslova) dceřiný antikvariát Antikvariátu Vinohradská.

Naší vizí je nejen ulehčit Vaší peněžence a přírodě, ale také pomoci kočičkám, které bohužel zatím neměly v životě to největší štěstí.

Někteří z vás si teď pravděpodobně myslí, co mají knížky a kočky společného? Myslíme si, že nejsme jediní, kdo si snad už ani nedokáží představit číst knížku a nemít vedle sebe svého čtyřnohého parťáka. A o to přesně jde. Mezitím, než kočičky naleznou svého "parťáka na čtení", chceme jim pomáhat alespoň tím, že z každé vaší objednávky poputuje 5 % jako příspěvek do útulku Opuštěná a léčebná zvířata, o.p.s.

 

PROČ JSME SE ROZHODLI ZALOŽIT NOVÝ ANTIKVARIÁT?

Od Antikvariátu Vinohradská jsme si vzali spoustu zkušeností a také celou naší nabídku. V jistých ohledech se však naše pohledy začaly rozcházet a my se rozhodli vyzkoušet náš způsob pojetí online antikvariátu.

Naše stránky jsme se snažili vytvořit jednoduše a přehledně, knihy pečlivě fotíme ze všech stran a není nám lhostejné, v jakém obalu k vám knížka dorazí a jaký dopad bude mít na naší planetu.

 

NÁŠ TÝM:

 Snímek obrazovky 2020-06-11 v 1.11.14                                     

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení