Mars a Venuše si spolu začínají

Skladem (1 ks)
Kód: 2385
70 Kč
Kategorie: Z druhé ruky
Název: Mars a Venuše si spolu začínají
Autor: John Gray PhD.
Vydání: 1.
Místo vydání: Praha
Nakladatel: Práh
Rok vydání: 1998
ISBN: 978-80-8580-995-4
Počet stran: 318 s.
Vazba: Nakl. papírová s přebalem
Stav: Viz přiložené fotografie

Ve svém nej nedočkavěji očekávaném díle od vydání fenomenální knihy Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše pouští se John Gray do vzrušující nové oblasti světa svobodných a uplatňuje svou jedinečnou kvalifikaci na problémy nezadaných mužů a žen, kteří touží po trvalé dovrnosti.
Kniha Mars a Venuše si spolu začínají je určena vše
m svobodným, kteří hledají lásku, ale také všem opuštěným a nedávno rozvedeným, kteří se děsí osamělosti. Se soucitem a pochopením, které jsou příznačné pro celé jeho dílo, nás John Gray provádí pěti stadii namlouvání: stadiem vábení, váhání, výlučnosti, intimity a zasnoubení. Najdete tu inspirativní ideje, jak najít spřízněnou duši, a úvahy o tom,jak vytvořit láskyplný a vzájemně uspokojivý milostný vztah.
Svět nezadaných může v mnoha lidech vzbuzovat hrůzu. Osamělí muži a ženy proto velice uvítají praktickou, vyzkoušenou moudrost Johna Graye. Stejně jako Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše je základní příručkou pro manželské dvojice, je Mars a Venuše si spolu začínají základním vodítkem pro svobodné.

V knize Mars a Venuše si spolu začínají se naučíte úspěšně proplouvat pěti stádii seznamování:

První stadium: Vábení
Jak přivábit toho správného nebo tu správnou Jak zajistit, abyste partnera nevědomky neodradili 101 míst, kde se dá najít spřízněná duše.

Druhé stadium: Váhání
Jak ulovit toho pravého nebo tu pravou Jak si zajistit partnerův trvalý zájem Varovná znamení, podle kterých se pozná, že to ten pravý či ta pravá není.

Třetí stadium: Výlučnost
Jak je důležité správně začít a jak to udělat Jak dostat ze svého partnera to nejlepší Jak komplementární role v rituálu namlouvání vytvářejí trvalý romantický vztah.

Čtvrté stadium: Intimita
Kdy a jak vytvořit čtyři roviny intimity: tělesnou, emocionální, intelektuální a spirituální
Jak muži a ženy prožívají intimitu a jak na ni rozdílně reagují Čtyři elementy vzájemného mimovědomého působení.

Páté stadium: Zasnoubení
Jak to udělat, abyste se nerozešli
Různé důvody, proč se muži žení a ženy vdávají Jak se připravit na manželství uzavřené v nebi.