KDE NÁS NAJDETE / CENÍK DOPRAVY

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ:

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Rumunská 28, Praha 2, 12000 (roh Rumunské a Londýnské).
Antikvariát sídlí pod obchodem Starožitnosti a nachází se ve sklepních prostorech. Projděte brankou, přes předzahrádku a následně po schodech dolů. 

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So - Ne: Zavřeno

Cena: Zdarma

Objednané zboží je možné vyzvednout na naší prodejně. Po objednání zboží vyčkejte na potvrzovací email a SMS o jeho dohledání. Při vyzvednutí Vaší objednávky, nahlaste její číslo nebo název objednaného zboží, rezervace není uložená na jméno. Na prodejně je možné platit pouze hotově.

IMG_1821 IMG_1815_1 IMG_1816_2 IMG_6204

 

PLATBA PŘEDEM:

Po objednání zboží vyčkejte na potvrzovací email o jeho dohledání s platebními údaji. Při placení uveďte jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky. Objednávky odesíláme do dvou pracovních dnů od obdržení platby.

Číslo účtu: 775 975 0001/5500

Variabilní symbol: Číslo Vaší objednávky

Cena: Zdarma

 

ONLINE PLATBA KARTOU, BANKOVNÍM PŘEVODEM, GOPAY PENĚŽENKA, GOOGLE PAY:

Možné vybrat si jednu z těchto variant při zvolení Zásilkovny na výdejní místo či Zásilkovny na adresu.

Cena: Zdarma

 

DOBÍRKA:

Pokud zboží objednáte do 13:00 (pouze ve všední dny), ještě ten den Vaší objednávku odešleme.

P.S. Jsme stále jen lidi a pokud se nám to z nějakého důvodu nepodaří, objednávku odešleme max. do dvou pracovních dnů, od obdržení Vaší objednávky :)

Cena: 25,- Kč

 

CENÍK POŠTOVNÉHO A BALNÉHO V RÁMCI ČR SE SLUŽBAMI ZÁSILKOVNY:

  Do 5 kg 5-10 kg
Na výdejní místo 75,- Kč 110,- Kč
Na adresu 90,- Kč 130,- Kč
  • Objednávky nad 1500,- Kč ZDARMA 
  • Zásilky nad 10 kg řešíme individuálně.

 

CENÍK POŠTOVNÉHO A BALNÉHO NA SLOVENSKO SE SLUŽBAMI ZÁSILKOVNY:

  Do 5 kg 5-10 kg
Na výdejní místo 90,- Kč 120,- Kč
Na adresu 100,- Kč 170,- Kč
  • Objednávky na Slovensko posíláme pomocí služeb Zásilkovny a to vždy POUZE FORMOU DOBÍRKY (+30,- Kč).
  • Objednávka na Slovensko nad 1500,- Kč ZDARMA

 

ZPŮSOB DOPRAVY DO ZAHRANIČÍ: 

Dopravu do zahraničí a její cenu řešíme individuálně se službami Zásilkovny.

 

STUDENTSKÁ SLEVA:

Studentům poskytujeme 10% slevu na náš sortiment. Sleva se nevztahuje na poštovné a komisní prodej. Slevu je možné uplatnit po předložení platného studentského průkazu souhlasným s osobou předkládající. V případě objednávky na platbu předem/dobírka je potřeba svůj studentský průkaz poslat jako obrázkovou přílohu, přiloženou v emailu.

 

POŠKOZENÁ ZÁSILKA:

Přesvědčte se, že zásilka, kterou jste obdrželi je nepoškozená (pokud je to možné, otevřete jí v přítomnosti doručovatele). V žádném případě nepřejímejte poškozenou zásilku, pokud tak učiníte, bezvýhradně potvrdíte přijetí nepoškozeného zboží.

 

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí či zaplacení zboží, zboží lze vrátit pouze ve stejném stavu, ve kterém bylo převzato. Náklady spojené s vrácením zboží hradí zákazník. Prodávající je povinen vrátit částku plně odpovídající ceně zboží do 30 dnů od převzetí vráceného zboží.

 

REKLAMACE ZBOŽÍ:

Antikvariát je obchod s použitým zbožím. Zboží nelze reklamovat za vady viditelné na přiložených fotografiích a případně zmíněných v poznámce, za vady způsobené jejím obvyklým užíváním a za vady, které kupující sám způsobil. 
Reklamovat lze tedy pouze skryté vady (např. chybějící stránka – pokud nebyla uvedena v popisu). 

 

Kupující je povinen uplatnit reklamaci u prodávajícího bez zbytečného odkladu od obdržení zboží a to emailem s požadavkem na způsobu vyřízení reklamace - vrácení peněz, sleva, bezplatná oprava zboží/výměna zboží. Prodávající je povinen do 7 dní rozhodnout o jejím vyřízení a následně do 30 dní od jejího rozhodnutí, reklamaci vyřídit.

 

ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ:

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího bere na vědomí, že se jejich vzájemný vztah řídí českým právním řádem a dále prodávajícímu výslovně uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů kupujícího v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Taktéž kupující výslovně souhlasí se zasíláním souvisejících obchodních sdělení. Kupující může objednávku zrušit písemně přes email: shop@antmo.cz a nebo telefonicky +420 224 251 220 nebo +420 608 251 006 (lze napsat SMS mimo prac. dobu) vždy v otevírací době.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení