KDE NÁS NAJDETE / CENÍK DOPRAVY

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ:

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Rumunská 28, Praha 2, 12000 (roh Rumunské a Londýnské).
Antikvariát sídlí pod obchodem Starožitnosti a nachází se ve sklepních prostorech. Projděte brankou, přes předzahrádku a následně po schodech dolů. 

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So - Ne: Zavřeno

Cena: Zdarma

Objednané zboží je možné vyzvednout na naší prodejně. Po objednání zboží vyčkejte na potvrzovací email a SMS o jeho dohledání. Při vyzvednutí Vaší objednávky, nahlaste její číslo nebo název objednaného zboží, rezervace není uložená na jméno. Na prodejně je možné platit pouze hotově.

IMG_1821 IMG_1815_1 IMG_1816_2 IMG_6204

 

PLATBA PŘEDEM:

Po objednání zboží vyčkejte na potvrzovací email o jeho dohledání s platebními údaji. Při placení uveďte jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky. Objednávky odesíláme do dvou pracovních dnů od obdržení platby.

Číslo účtu: 551304/5500

Variabilní symbol: Číslo Vaší objednávky

Cena: Zdarma

 

ONLINE PLATBA KARTOU, BANKOVNÍM PŘEVODEM, GOPAY PENĚŽENKA, GOOGLE PAY:

Možné vybrat si jednu z těchto variant při zvolení Zásilkovny na výdejní místo či Zásilkovny na adresu.

Cena: Zdarma

 

DOBÍRKA:

Pokud zboží objednáte do 13:00 (pouze ve všední dny), ještě ten den Vaší objednávku odešleme.

P.S. Jsme stále jen lidi a pokud se nám to z nějakého důvodu nepodaří, objednávku odešleme max. do dvou pracovních dnů, od obdržení Vaší objednávky :)

Cena: 25,- Kč

 

CENÍK POŠTOVNÉHO A BALNÉHO V RÁMCI ČR SE SLUŽBAMI ZÁSILKOVNY:

  Do 5 kg 5-10 kg
Na výdejní místo 75,- Kč 110,- Kč
Na adresu 90,- Kč 130,- Kč
  • Objednávky nad 1500,- Kč ZDARMA 
  • Zásilky nad 10 kg řešíme individuálně.

 

CENÍK POŠTOVNÉHO A BALNÉHO NA SLOVENSKO SE SLUŽBAMI ZÁSILKOVNY:

  Do 5 kg 5-10 kg
Na výdejní místo 90,- Kč 120,- Kč
Na adresu 100,- Kč 170,- Kč
  • Objednávky na Slovensko posíláme pomocí služeb Zásilkovny a to vždy POUZE FORMOU DOBÍRKY (+30,- Kč).
  • Objednávka na Slovensko nad 1500,- Kč ZDARMA

 

ZPŮSOB DOPRAVY DO ZAHRANIČÍ: 

Dopravu do zahraničí a její cenu řešíme individuálně se službami Zásilkovny.

 

STUDENTSKÁ SLEVA:

Studentům poskytujeme 10% slevu na náš sortiment. Sleva se nevztahuje na poštovné a komisní prodej. Slevu je možné uplatnit po předložení platného studentského průkazu souhlasným s osobou předkládající. V případě objednávky na platbu předem/dobírka je potřeba svůj studentský průkaz poslat jako obrázkovou přílohu, přiloženou v emailu.

 

POŠKOZENÁ ZÁSILKA:

Přesvědčte se, že zásilka, kterou jste obdrželi je nepoškozená (pokud je to možné, otevřete jí v přítomnosti doručovatele). V žádném případě nepřejímejte poškozenou zásilku, pokud tak učiníte, bezvýhradně potvrdíte přijetí nepoškozeného zboží.

 

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí či zaplacení zboží, zboží lze vrátit pouze ve stejném stavu, ve kterém bylo převzato. Náklady spojené s vrácením zboží hradí zákazník. Prodávající je povinen vrátit částku plně odpovídající ceně zboží do 30 dnů od převzetí vráceného zboží.

 

REKLAMACE ZBOŽÍ:

Antikvariát je obchod s použitým zbožím. Zboží nelze reklamovat za vady viditelné na přiložených fotografiích a případně zmíněných v poznámce, za vady způsobené jejím obvyklým užíváním a za vady, které kupující sám způsobil. 
Reklamovat lze tedy pouze skryté vady (např. chybějící stránka – pokud nebyla uvedena v popisu). 

 

Kupující je povinen uplatnit reklamaci u prodávajícího bez zbytečného odkladu od obdržení zboží a to emailem s požadavkem na způsobu vyřízení reklamace - vrácení peněz, sleva, bezplatná oprava zboží/výměna zboží. Prodávající je povinen do 7 dní rozhodnout o jejím vyřízení a následně do 30 dní od jejího rozhodnutí, reklamaci vyřídit.

 

ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ:

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího bere na vědomí, že se jejich vzájemný vztah řídí českým právním řádem a dále prodávajícímu výslovně uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů kupujícího v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Taktéž kupující výslovně souhlasí se zasíláním souvisejících obchodních sdělení. Kupující může objednávku zrušit písemně přes email: shop@antmo.cz a nebo telefonicky +420 224 251 220 nebo +420 608 251 006 (lze napsat SMS mimo prac. dobu) vždy v otevírací době.